Zaboravili ste lozinku?
bonbon - Hrvatski Telekom d.d.

Rad u korisničkoj podršci bonbon-a, savjetovanje korisnika i pomoć pri korištenju usluga

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
zivotopisi@bonbon.hr
OPIS POSLA
Svakodnevni kontakt s korisnicima bonbon usluge, savjetovanje i pomoć pri korištenju mobilnih telekomunikacijskih usluga.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Ako si komunikativan/komunikativna, voliš pomagati drugima i želiš naučiti nešto novo, javi nam se!

POTREBNA ZNANJA
Poznavanje rada na računalu.

POŽELJNE VJEŠTINE
Poželjno je da kandidat ima razvijeno aktivno slušanje, proaktivnost, komunikativnost, snalažljivost, sposobnost brzog učenja, spremnost na timski rad.

RADNO VRIJEME
Radno vrijeme odjela je 08-21 od ponedjeljka do nedjelje, radi se u smjenama od 4 - 8 h. Raspored za rad studenata kreira se na tjednoj bazi. Prilagođavamo se obavezama na fakultetu i pružamo fleksibilnost pri kreiranju radnih sati.

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Minimalni tjedni broj radnih sati je 20-25 sati. Za rad je organizirana edukacija u trajanju od cca 40 sati, koja je također plaćena 5,33 €/h, potreban je vlastiti studentski ugovor i mogućnost rada na duži period.

NAČIN ZA PRIJAVU
Za prijavu je potrebno poslati životopis na mail: zivotopisi@bonbon.hr, s naznakom da je prijava za rad u Zagrebu. Životopis je poželjan u Europass formatu, na hrvatskom jeziku.

← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Rimac Technology d.o.o.
TMF Croatia d.o.o.
A1 Hrvatska d.o.o.
FlixBus CEE South d.o.o.
FlyAir41 Airways d.o.o.
Kaufland Hrvatska k.d.
Raić Zvonimir - odvjetnik
INETEC d.o.o. Institut za nuklearnu tehnologiju