TRAGEDIJA: U prometnoj nesreći život izgubio mladi splitski nogometaš

Preminuo je mladi nogometaš Šimun Šolić, igrač Radničkog nogometnog kluba Split. Klub se sa Šimunom oprostio dirljivim riječima.

Sveučilište u Zadru poziva studente na energičnu plesnu radionicu zumbe

Zumba je energična aktivnost koja ne samo da sagorijeva kalorije već pruža i zabavno iskustvo koje pokreće tijelo i duh, poboljšava raspoloženje, smanjuje stres i povećava samopouzdanje.

Studentski košarkaški klub Šibenik porazio ekipu Projekt K

Šibenik je ovom pobjedom završio regularni dio sezone osvojivši četvrto mjesto, dok je Projekt K završio na petom mjestu. Isti protivnici će se već idućeg vikenda susresti u četvrtfinalu prvenstva.

Kreće nove sezona Sveučilišne malonogometne lige

Prve utakmice nove sezone sportskog natjecanja u kojem se natječu studenti Sveučilišta u Zadru, kreću već od sutra. Sljedeći malonogometni susreti su zakazani za petak, 15. ožujka 2024. godine.

Osječki studenti obilježili Svjetski dan debljine odličnom akcijom

Studenti iz Osijeka obilježili su Svjetski dan debljine akcijom „Hod 5 do 12" kojom su ukazali na važnost problema pretilosti od kojeg danas boluje velik broj ljudi.

Mlade nade sporta: hrvatski brzoklizač osvojio broncu u Italiji

Rene Koprivnjak je u kategoriji juniori D osvojio brončanu medalju u disciplini na 500 metara te se također uspio plasirati u finale gdje je osvojio visoko 5. mjesto na 777 metara.

Završetak Sveučilišne futsal lige za djevojke: PMF pobijedio HKS, KIF prvi

Ženska ekipa Prirodoslovno matematičkog fakulteta u četvrtfinalu je porazila tim Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Stigao je dugoiščekivani peti šahovski turnir!

Otvorene su prijave za peti po redu šahovski turnir – igra se po švicarskom sustavu u devet kola, a svu opremu osigurava organizator.