Zaboravili ste lozinku?
Tistar grupa d.o.o.

Promotor/ica

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Varaždin
Promocija i marketing
posao@hodajuce-reklame.hr
OPIS POSLA
Hodajuće reklame traže 2 promotora/ice na području Varaždina za outdoor promocije za iduće termine: 28.3., 29.3., 30.3., 5.4. i 6.4. Radno vrijeme je od 9h do 13h, a moguće je prijaviti se za jedan termin ili više njih.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Voliš hodati u susret novim izazovima? Osim toga, komunikativnost, vedar duh i odgovornost su ti jače strane? Zakorači u nove pobjede i prijavi se!

OSTALE NAPOMENE I UVJETIZAŠTO TRAŽIMO TEBE?

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Prednost imaju studenti/ce iz Varaždina.

POŽELJNE VJEŠTINE
Komunikativnost, odgovornost prema radu.

RADNO VRIJEME
9-13 h

NAČIN ZA PRIJAVU
Prijave šaljite na posao@hodajuce-reklame.hr s naznakom „Prijava za promotora-Varaždin“.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI