Zaboravili ste lozinku?
Impigre d.o.o.

Mlađi/a specijalist/ica organizacije i provedbe nekretninskih projekata

Zagreb
Ostalo
impigre@mail.com
Mlađi/a specijalist/ica organizacije i provedbe nekretninskih projekata – nepuno radno vrijeme (prosječno 20 sati tjedno)

Trazimo osobu za rad na nepuno radno vrijeme za potrebe završetka stambenog objekta koji je pred useljenjem.  Dugoročno nam je cilj zaposliti Vas na puno radno vrijeme i izgraditi u osobu koja bi bila uključena u sve aspekte poslovanja i ključnu za širenje naših aktivnosti u regiji.

Dio smo poslovnog sistema kojeg čini više subjekata sa dugogodišnjim iskustvom.  Preko 30 godina bavimo se investiranjem u projekte, graditeljstvom, inženjering i konzalting poslovima, projektiranjem, prometom nekretnina, zastupstvom, trgovinom i marketingom.

Projektima pristupamo investicijski, s praksom outsurcinga non-core operacija, organizacije vanjskih partnera, dobavljača, i finacijera, te upravljanjem projektima u funkciji vlasnika.  Trenutno širimo operacije i planiramo graditi in-house tim ambicioznih i raznovrsnih mladih ljudi  te iskusnih stručnjaka koji bi nam pomogli upravljanjem rastućim poslovnim aktivnostima.

Mjesto rada – Zagreb

Opis posla

Specijalist/ica organizacije i provedbe nekretninskih projekata koji/a bi davao/la podršku vlasniku u slijedećim poslovima:

	pomoć pri usklađenju troškovnika, skupljanje ponuda po definiranom troškovniku
	sudjelovanje na izradi hodograma i plana radova dovršetka zgrade
	koordinacija završnih radova i unutarnjeg uređenja uz potporu investitora, usklađivanje s dobavljačima i izvođačima
	pomoć pri kontroli građevinskih situacija
	koordinacija sa sudionicima etažiranja zgrade
	terenski i uredski poslovi prezentacije i prodaje, usklađivanje sa agencijama za nekretnine, samostalna prodaja i iznajmljivanje na tržištu
	kompletna asistencija direktoru na budućim poslovima investicija, prodaje, potraga za investicijskim prilikama, pomoć u izradi investicijskih analiza, budžetiranje, projektni menadžment

Angažman:
Prosjecno 20 sati tjedno, uz oscilacije, po dogovoru. S vremenom angažman raste.

Uvjeti

	dokazani rezultati u bilo kojoj sferi (obrazovanje, poslovno, sport, privatno…)
	korištenje MS Office i osnovni rad s računalom;
	potrebne vještine – komunikativnost, snalažljivost, analitičnost, organiziranost, fleksibilnost i poduzetnost;
	formalno obrazovanje i vozačka dozvola - poželjno, ali nije nužno;

Nudimo Vam

Naknada:
-	Osnovna placa, bonusi za dostignute KPI - do 50kn sat (30kn sat osnovica, do 20kn sat bonusi)
-	Bonusi za uspjehe van redovnih zadataka

Rad u našem timu osposobit će kandidata za kompleno poslovno okružje u industriji investicijskog poslovanja s nekretninama, te ulazak u druge industrije ako se ukazu prilike.  Mi možemo ponuditi brzi profesionalni rast i to kroz stjecanje multidisciplinarnih vještina i znanja, kako iz ekonomije tako i srodnih znanja korištenih u ovoj djelatnosti.

Nudimo zaposljavanje na 6-12 mjeseci, kako bi i Vi i mi mogli osjetiti da li nam obostrano odgovara suradnja .  Po uspješnom završetku početnog perioda suradnje nudimo stalno zaposlenje. Moguće fleksibilno radno vrijeme.

Cijenimo sposobnost paralelnog izvršenja zadataka, samoinicijativu, ambicioznost, osobnu odgovornost u izvršavanju dogovorenih zadataka, inovativnost i kreativnost.

Razvoj vještina i znanja u području:
	komunikativnost, snalažljivost, analitičnost, organiziranost, poduzetnost,
	projektni menadžment, izrade financijskih analiza i studija isplativosti, financije, ekonomija,
	prodajne vještine, pregovaranje, komunikacijske i interpersonalne vještine,
	koordinacija poslovanja s mikro i makro okolinom,
	znanja i kontakti iz industrije,
	istrazivanje tržista, te razvoj plana rada na temelju svoje analize,
	fleksibilnost, timski rad i dr.

Nadamo se da smo vas uspijeli zainteresirati, javite nam se:

Ivan Petrov
Mob. +385 91 7541 484