Zaboravili ste lozinku?
Sportkart d.o.o.

Konobar/ Djelatnik u self-service restoranu u Amazingi (m/ž)

Zagreb
Turizam i ugostiteljstvo
OPIS POSLA
Tvoji zadaci bi uključivali održavanje urednosti i čistoće šanka i stolova, zaprimanje narudžbi klijenata, koordinaciju s kolegama oko organizacij, naplatu i izdavanje računa. Tvoje odgovornosti bi bile urednost i čistoća radnog prostora i opreme, obračun i točnost blagajne na kraju smjene, inventura po nalogu voditelja.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Brz si, spretan, uredan, ljubazan i imaš odlične komunikacijske vještine. Voljan si učiti, prilagodljiv i dobro se snalaziš s radom na računalu. Prednost je ako imaš iskustvo rada s djecom i općenito rad u uslužnim djelatnostima.

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Očekujemo od studenata dostupnost za rad vikendom, a zalaganje i trud se cijeni i nagrađuje bonusima.

RADNO VRIJEME
Smjene su organizirane ovisno o potrebi tijekom cijelog tjedna, a naglasak je na rad vikendom. Omogućujemo fleksibilno radno vrijeme.

POTREBNA ZNANJA
Odlične komunikacijske vještine, snalažljivost, organiziranost, pedantnost.

POŽELJNE VJEŠTINE
Prednost je iskustvo rada s djecom i općenito rad u uslužnim djelatnostima, poznavanje engleskog jezika i rad na računalu.