Zagrebačka sveučilišna futsal liga

VERN i Građevinski fakultet u finalu sveučilišne lige

Finale Zagrebačke sveučilišne futsal lige izborili su VERN i Građevinski fakultet uvjerljivim pobjedama u polufinalu.

U dvorani Martinovki jučer su odigrana dva polufinalna susreta Zagrebačke sveučilišne futsal lige.

U prvoj su se utakmici susreli VERN i Baltazar. VERN-ovci su s rezultatom 4:1 svladali svoje suparnike i nanijeli im tako prvi poraz u ovome natjecanju. Momke s VERN-a, usput rečeno, nitko još nije uspio pobijediti.

U drugoj su se polufinalnoj utakmici obračunali Građevinski fakultet i - iznenađenje prvenstva - Pravni fakultet. Pravnici su se, naime, nakon što su bili četvrti u svojoj grupi, uspjeli progurati čak do polufinala. No, Građevinari su zaustavili potpunu senzaciju i s rezultatom 3:0 se plasirali u finale.

Martinovka će 25. svibnja ugostiti razigravanje za treće mjesto između poraženih u polufinalu. Istog dana održat će se i finale. Utakmica za treće mjesto počinje u 19 sati i 15 minuta, a finale je na rasporedu u 20 sati i 15 minuta.