Zaboravili ste lozinku?
LAQO by Croatia osiguranje d.d.

Call centar agent/ica

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
studentski.posao@crosig.hr
OPIS POSLA
Prezentacija i prodaja osiguranja putem telefona, podrška Internet prodaji (preuzimanje kontakta), ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika, pokretanje inicijativa za poboljšanja kvalitete usluge.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Želiš li raditi u najboljem kontakt centru s motiviranom mladom ekipom? Naš kontakt centar savršen je za tebe! Naš idealan kandidat je brzi učenik, timski igrač i ima izvrsne komunikacijske vještine. Osim toga, trebao bi biti snalažljiv s tehnologijom i moći obavljati više zadataka u brzom okruženju. Iskustvo u korisničkoj podršci ili osiguranju je plus, ali nije obavezno jer pružamo sveobuhvatnu obuku.

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Mentorstvo i podrška u razvoju profesionalnih i osobnih vještina, fleksibilno radno vrijeme, prijateljsko radno okruženje i podrška u postizanju ciljeva.

POTREBNA ZNANJA
MS office paket.

POŽELJNE VJEŠTINE
Informatička pismenost, prednost radnog iskustva na poslovima prodaje.

NAČIN ZA PRIJAVU
Ako ste zainteresirani za zabavno i korisno radno iskustvo te ugodno radno okruženje, javite nam se slanjem životopisa na mail: studentski.posao@crosig.hr (uz naslov e-maila: „Student za LAQO podršku“)!
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Rimac Technology d.o.o.
TMF Croatia d.o.o.
A1 Hrvatska d.o.o.
FlixBus CEE South d.o.o.
FlyAir41 Airways d.o.o.
Kaufland Hrvatska k.d.
Raić Zvonimir - odvjetnik
INETEC d.o.o. Institut za nuklearnu tehnologiju
Top računovodstvo servisi d.o.o.