Zaboravili ste lozinku?
Novartis Hrvatska d.o.o.

Asistent/ica u Marketing odjelu

Zagreb
Promocija i marketing
humanresources.croatia@novartis.com
OPIS POSLA
Administrativna podrška u Hospital marketing odjelu:

Administrativna podrška u organizaciji marketinških aktivnosti, kontakt s dobavljačima, priprema dokumentacije za interna odobrenja, arhiviranje dokumentacije.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Tražimo baš tebe zbog tvojih snažnih organizacijskih vještina, što je ključno za učinkovito koordiniranje marketinških aktivnosti i suradnju s dobavljačima. Tvoje vještine u pripremi dokumentacije i održavanju uredno organiziranih arhiva savršeno odgovaraju odgovornostima ovog radnog mjesta, čineći te idealnim kandidatom za ulogu administrativne podrške u organizaciji marketinških aktivnosti. Otvoreni smo za suradnju i pružit ćemo ti mentorstvo i mogućnosti za razvoj. Javi nam se ako si spreman/spremna biti dio našeg tima!

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Prednost imaju studenti/studentice viših godina studija farmacije, medicine ili srodnih fakulteta (3., 4. ili 5. godina) s iskustvom rada na sličnim poslovima tijekom studija (nije uvjet). Odabranom kandidatu nudimo rad u dinamičnom i timskom okruženju, te radno iskustvo i edukaciju u internacionalnoj farmaceutskoj kompaniji.

POTREBNA ZNANJA
Primjereno znanje i korištenje MS Office aplikacije (Excel, Word, PowerPoint), aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu.

POŽELJNE VJEŠTINE
Točnost, analitičnost, pedantnost, proaktivnost, snalažljivost, želja za stjecanjem novih znanja i vještina. Razvijene komunikacijske vještine, ljubaznost, strpljivost.

RADNO VRIJEME
Puno radno vrijeme od pon-pet, fleksibilno radno vrijeme po dogovoru u slučaju studentskih obveza.