Zaboravili ste lozinku?
Sportkart d.o.o.

Animator/ica u Amazingi

Zagreb
Ostalo
OPIS POSLA
Traže se ljubazni, pristupačni i energični studenti koji imaju proaktivan i suosjećajan pristup prema djeci te su snalažljivi i imaju dobre komunikacijske vještine. Zadaci koji bi se obavljali su koordinacija i provođenje rođendana i evenata, pomoć klijentima, priprema prostora za evente i proslave, briga o naplati i komunikacija s recepcijom, svakodnevno praćenje rasporeda i rezervacija, čistoća, urednost i sigurnost, vođenje dnevnih evidencija i zapisnika smjene.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
ljubazan si, energičan, kreativan, imaš odlične organizacijske sposobnosti.

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Očekujemo od studenata dostupnost za rad vikendom, a zalaganje i trud se cijeni i nagrađuje bonusima.

RADNO VRIJEME
Smjene su organizirane ovisno o potrebi tijekom cijelog tjedna, a naglasak je na rad vikendom. Omogućujemo fleksibilno radno vrijeme.

POTREBNA ZNANJA
Odlične komunikacijske vještine, snalažljivost, organiziranost, pedantnost.

POŽELJNE VJEŠTINE
Prednost je iskustvo rada s djecom i općenito rad u uslužnim djelatnostima, poznavanje engleskog jezika i rad na računalu.

DRUGE NAKNADE
- mjesečni bonusi - dodatak za radni staž - dodatak ukoliko je zaposlenik u top 20% zaposlenika prema procjeni suradnika - popust na hranu i piće - besplatno korištenje atrakcija - popust za prijatelje i obitelj
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI