LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Splitu

Prvi neslužbeni rezultati izbora za Studentski zbor

Donosimo vam prve neslužbene rezultate izbora, a sve prigovore na tijek i rezultate izbornog postupka možete podnijeti Povjerenstvu za prigovore.

Donosimo vam prve neslužbene rezultate izbora, a sve prigovore na tijek i rezultate izbornog postupka možete podnijeti Povjerenstvu za prigovore.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Splitu održani su jučer, 5. prosinca.  Donosimo vam prve neslužbene rezultate izbora, a sve prigovore na tijek i rezultate izbornog postupka možete podnijeti Povjerenstvu za prigovore. Više informacija o Izbornom povjerenstvu i Povjerenstvu za prigovore možete pronaći ovdje.

1. izborna jedinica:

229 glasača je pristupilo izborima. 229 glasačkih listića je važećih. 0 glasačkih listića je nevažećih.

128 glasova prikupio je Duje Maretić (Pravni fakultet) kandidat, Mirko Latković (Pravni fakultet) zamjenik.

95 glasova prikupio je Filip Odrljin (Ekonomski fakultet) kandidat, Ana Kovačević (Ekonomski fakultet) zamjenica.

67 glasova prikupio je Luka Pezelj (Kineziološki fakultet) kandidat, Toni Batinić (Kineziološki fakultet) zamjenik.

29 glasova prikupio je Ljubomir Milas (Ekonomski fakultet) kandidat, Barbara Rašin (Ekonomski fakultet) zamjenica.

2. izborna jedinica:

40 glasača je pristupilo izborima. 37 glasačkih listića je važećih. 3 glasačka listića su nevažeća.

26 glasova prikupio je Josip Žižić (Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje) kandidat, Marin Rubić (Sveučilišni odjel za stručne studije) zamjenik.

Na Sveučilištu u Splitu dva fakulteta dobila nove, renovirane prostore, evo kako izgledaju


17 glasova prikupila je Marina Crnjac (Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje) kandidatkinja, Vinko Mandarić (Pomorski fakultet) zamjenik.

3. izborna jedinica:

58 glasača je pristupilo izborima. 57 glasačkih listića je važećih. 1 glasački listić je nevažeći.

39 glasova prikupio je Mario Latković (Sveučilišni studentski centar za studije mora) kandidat, Andrijana Dujić (Sveučilišni studentski centar za studije mora) zamjenica.

18 glasova prikupio je Bojan Ivošević (Prirodoslovno-matematički fakultet) kandidat, Ivo Birimiša (Prirodoslovno-matematički fakultet) zamjenik.

4. izborna jedinica:

24 glasača je pristupilo izborima. 23 glasačka listića su važeća. 1 glasački listić je nevažeći.

23 glasa prikupio je Zvonimir Matijević (Studij mediteranske poljoprivrede) kandidat, Ivan Jozinović (Studij mediteranske poljoprivrede) zamjenik

1 glas prikupila je Tatjana Maslać (Kemijsko-tehnološki fakultet) kandidatkinja, Marija Landeka (Kemijsko-tehnološki fakultet) zamjenica.

Odlična prilika za ljubitelje stranih jezika: naučite korejski!


5. izborna jedinica:

16 glasača je pristupilo izborima. 16 glasačkih listića je važećih. 0 glasačkih listića je nevažećih.

16 glasova prikupio je Josip Podrug (Sveučilišni odjel zdravstvenih studija) kandidat, Goran Tintor (Medicinski fakultet). zamjenik


6. izborna jedinica:

107 glasača je pristupilo izborima. 105 glasačkih listića je važećih. 2 glasačka listića su nevažeća.

54 glasa prikupila je Gabrijela Matić (Filozofski fakultet) kandidatkinja, Dorotea Grgatović (Filozofski fakultet) zamjenica

51 glas prikupio je Anđelko Mihanović (Filozofski fakultet) kandidat, Josipa Burazer (Filozofski fakultet) zamjenica.

IZVOR: S4S
FOTO: STUDENTSKI ZBOR SVEUČILIŠTA U SPLITU