Zaboravili ste lozinku?
SVEZNALICA d.o.o.

Voditelj/ica tečaja predškolskog i školskog učenja engleskog i njemačkog jezika

Zagreb
Ostalo
iv.sarcevic@gmail.com
Škola stranih jezika Mali Princ (SVEZNALICA d.o.o.) traži studente/ice za vođenje tečaja predškolskog i školskog učenja engleskog i njemačkog jezika.

Vrsta posla: voditelj tečaja predškolskog i školskog učenja engleskog i njemačkog jezika
Mjesto i adresa obavljanja posla: Vojina Bakića 6, Središće, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: Iza 17 h, 1 sat do 4 sata dnevno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 60 kn za 45 minuta
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putni troškovi u slučaju odlaska na edukacije van Zagreba

Opis posla: Voditelj programa engleskog i/ili njemačkog jezika za djecu predškolske i osnovnoškolske dobi.
Početak rada: 31.8.2020.
Završetak rada: 30.6.2021.
Posebna znanja i vještine: rad u Wordu, Excelu
Radno vrijeme: pon-petak od 17

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju studenti viših godina anglistike i germanistike te studenti sa iskustvom rada u školama stranih jezika

Način i kontakt za prijavu studenata: Slanje molbe i životopisa na e-mail adresu: iv.sarcevic@gmail.com