Zaboravili ste lozinku?
PPD Croatia d.o.o.

Uredski asistent/ica

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
recruitment.croatia@photiadesgroup.com
Vrsta posla: Uredski asistent

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah – 31.12.2021

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Organizacija poštanskih i dostavnih usluga. Zaprimanje pošte, ulaznih računa i evidencija ulazne/izlazne pošte. Dostava PPD asortimana klijentima (ne radi se o dostavama robe velike mase).

Radno vrijeme: utorak i četvrtak, 8-16h, ukoliko student/ica ima više slobodnog vremena, moguć dogovor za više radnih sati tjedno.

Ostale napomene i uvjeti:

vozačka dozvola B kategorije (aktivan/na vozač/ica), aktivno znanje Microsoft Office-a, organiziranost, komunikativnost, odgovornost, preciznost, sklonost timskom radu

Način i kontakt za prijavu studenata: molim poslati prijavu na recruitment.croatia@photiadesgroup.com. Molim staviti u naslov maila Studenski posao – rad u odjelu Prodaje