Zaboravili ste lozinku?
SPAR Hrvatska d.o.o.

Trgovina i prodaja

Zagreb
Trgovina
posao@spar.hr
Mjesto i adresa obavljanja posla:

Interspar Buzin, Avenija Većeslava Holjevca 62, Zagreb

Spar poslovnice, Zagreb centar

Interspar King Cross, Škorpikova 34/2

Spar, Gruška 18

Spar, Ulica grada Mainza 16, 10000 Zagreb

VI. Oranički odvojak 2, 10000 Zagreb

Opis posla: rad na blagajni i ostali pomoćni poslovi u trgovini (punjenje polica, rad s kupcima i drugo), ispomoć na svježim odjelima (pakiranje kruha, sireva ,izlaganje robe i dr.).

Radno vrijeme: do 40 sati tjedno, cijeli tjedan ili prema dogovoru, kombiniranje prva /druga smjena.

Ostale napomene i uvjeti: Molimo da u prijavi pošaljete kratak životopis i u mailu navedete Vaš kontakt broj mobitela/telefona, adresu stanovanja u mjestu rada te poslovnicu za koju se prijavljujete.

Način i kontakt za prijavu studenata: Svoje prijave šaljite na e-mail posao@spar.hr s napomenom „ Studenti – Zagreb“.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI