Zaboravili ste lozinku?
Strabag BRVZ d.o.o.

Traži se student/ica za održavanje on - line nastave engleskog jezika

Zagreb
Ostalo
Vrsta posla: Individualna i grupna nastava engleskog jezika (gramatika, pravopis, konverzacija)

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Ulica Petra Hektorovića 2 (preko puta Autobusnog kolodvora, zgrada Grand Centra)

Početak i očekivano trajanje posla: veljača 2021. – na duže vrijeme.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): puni sat =105,00 kn, 45:00 min = 75,00 kn

Opis posla:

Individualna i grupna nastava engleskog jezika (gramatika, pravopis, konverzacija).

Tečaj se održava on - line, a u budućnosti u prostorijama tvrtke u Zagrebu. Vrijeme održavanja individualne nastave prema dogovoru s polaznikom.

Vrijeme održavanja grupne nastave je  2Xtjedno ponedjeljak/srijeda i/ili utorak/četvrtak od 12:00 do 13:00 sati.

Posebna znanja i vještine:

Studentica/student i/ili apsolventica/apsolvent anglistike, poželjno radno iskustvo u školama stranih jezika kao i iskustvo rada s odraslim osobama, samostalnost i sistematičnost u radu.

Radno vrijeme: 2Xtjedno (kako je navedeno u opisu posla)

Ostale napomene i uvjeti: Zainteresirani mogu svoju potpunu natječajnu dokumentaciju poslati putem online obrasca na internetskoj stranici karriere.strabag.com zaključno s 17.01.2022. – direktni link ->

Način i kontakt za prijavu studenata: Online prijava na linku gore.

Za sva pitanja tel. 01/63 92 279