Zaboravili ste lozinku?
BIPA d.o.o.

Studentski poslovi unutar HR odjela

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
BIPA traži studente/ice koji su u mogućnosti raditi što je više moguće unutar satnice od 9 do 17 h, u periodu od 1.12. do 15.2.
Opis posla: – objava natječaja, kontaktiranje i organizacija selekcijskih razgovora, popratni poslovi selekcijskog postupka + administracija

Posebna znanja i vještine: raspoloživost i fleksibilnost, točnost, strpljivost, …

Radno vrijeme: unutar perioda od 9 do 17 h – po potrebi, dogovorno

Ostale napomene i uvjeti: bilo bi odlično da su studenti koji se javljaju fleksibilni što je više moguće unutar perioda od 9 do 17 h, prednost apsolventi i/ili studenti koji imaju kasnija predavanja ili ih uopće nemaju

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka za prijavu https://karijere.bipa.hr/jobs/studentska-ucenicka-molba-fZj