REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Zagrebačka pivovara d.o.o. za proizvodnju piva, alkoholnih i bezalkoholnih pića

Student/ica u punionici piva

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Zagreb
Proizvodnja i fizički poslovi
karijera@molsoncoors.com
OPIS POSLA
-       upravljati strojevima na linijama u punionici piva

-       mijenjati format stroja na različite tipove pakiranja i materijala za pakiranje

-       voditi brigu o čistoći i higijeni radnog mjesta

-       sudjelovati u popratnim aktivnostima (odvoz ambalaže i materijala za pakiranje)

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Kontaktirat ćemo samo one kandidate koji odgovaraju uvjetima oglasa, mogu raditi na duže vrijeme i u smjenama.

POŽELJNE VJEŠTINE
- spremnost na rad u 3 smjene

RADNO VRIJEME
rad u 3 smjene (6-14h, 14-22h, 22-06h)

LOKACIJA
Ilica 224, Zagreb

SATNICA
dnevna smjena 7 EUR, noćna smjena 10,50 EUR

NAČIN ZA PRIJAVU
Ako si zainteresiran/a, pošalji svoj životopis na mail karijera@molsoncoors.com s napomenom za koji se posao javljaš („Studentski posao u punionici“), koliko dugo možeš raditi i odgovara li ti rad u smjenama.
← Povratak na poslove