Zaboravili ste lozinku?
DITDOT d.o.o.

Social media manager (m/ž)

Zagreb
Promocija i marketing
ekaterina@ditdot.hr
DITDOT traži Social media managera, za rad u našem uredu u Zagrebu ili remote.

Mi smo agencija za razvoj digitalnih proizvoda. Dizajniramo i razvijamo softver po mjeri za domaće i inozemne klijente.  Uz to, radimo i na vlastitim, in-house projektima. Blisko surađujemo, dijelimo znanje, izbjegavamo mikromenadžment, a od svojih suradnika očekujemo temeljit pristup svakodnevnim izazovima te želju za učenjem.

Željeli bismo nastaviti rasti i tražimo motivirano pojačanje za naš tim. Ako ti opis posla zvuči kao tvoj budući posao, veselimo se tvojoj prijavi.

Opis posla:
•	Izrada i implementacija strategije za društvene mreže
•	Izrada relevantnog i originalnog sadržaja
•	Interakcija s korisnicima
•	Mjerenje učinkovitosti marketinških aktivnosti

Što nudimo:
•	Stjecanje iskustva na zanimljivim projektima
•	Fleksibilno radno vrijeme prilagođeno studentskim obavezama
•	Remote način rada

Potrebna znanja i vještine:
•	Poznavanje specifičnosti svih glavnih platformi društvenih medija
•	Odlične vještine pisanja i uređivanja sadržaja
•	Odlično vladanje engleskim i hrvatskim jezikom
•	Iskustvo u vođenju društvenih mreža je prednost
•	Stvaranje kreativnog, zanimljivog i originalnog sadržaja
•	Poželjno poznavanje principa grafičkog dizajna i rada u nekom od alata za grafički dizajn (Photoshop, Illustrator…)

Više informacija o radnom mjestu i link za prijavu nalaze se na našim stranicama - https://www.ditdot.hr/posao/student-social-media-manager. Prijavi se, dođi na razgovor i pridruži nam se!