Zaboravili ste lozinku?
Cute Zagreb d.o.o.

Prijevod s hrvatskog na engleski

Zagreb
Ostalo
studenti@cute.hr
Cute Zagreb d.o.o. traži studenta/icu za prijevod s hrvatskog na engleski.

Mjesto i adresa obavljanja posla: rad od kuće
Početak i očekivano trajanje posla: svibanj / trajanje - kratkoročno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 75 kuna po kartici teksta (1500 slovnih mjesta)
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: prijevod web stranice s hrvatskog na engleski jezik.

Posao se plaća po kartici teksta, a uvijet za prijavu je prijevod sljedećeg teksta:
„Cute tkanina u sastavu 100% pamuk, savršena debljina materijala koja nije prozirna, a udobna je za nošenje. Tkaninu možete prati na 90°C, no pranjem na 60°C vaše kute će dulje zadržati novi izgled. Za postojanu čistu bijelu boju, bijelu odjeću preporučamo prati sa bijelim rubljem i praškom za bijelu tkaninu.
P.S. Tkanje materijala se u pranju "pomiješa" te se time dodatno smanjuje prozirnost. :)
Već dugo razmišljaš o web narudžbi svoje prve Cute kute, ali te brine veličina i mogućnost zamjene? Nema razloga za brigu! U Cute-u je zamjena jednostavna i potpuno besplatna. Sve što trebaš napraviti je poslati email za zamjenu te spakirati kutu koju vraćaš. Pri svakoj Cute web narudžbi imaš pravo na jednu besplatnu zamjenu, neovisno mijenjaš li jedan ili više artikala iz iste narudžbe.
Za zamjenu nam pošalji email sa sljedećim informacijama:
1. broj računa (ne, ne treba nam tvoj IBAN, već broj Cute računa koji je poslan zajedno sa kutama)
2. ime proizvoda koji mijenjaš,
3. veličinu proizoda.
Zamjene ne vršimo telefonskim putem niti putem Hrvatske pošte.
Ako pošalješ paket putem pošte na naš trošak, isti ćemo, nažalost, morati odbiti.
Prilikom zamjene šaljemo dostavljača koji će preuzeti artikle koje vraćaš i predati ti paket sa zamjenskim artiklima. Dok čekaš dostavljača jedino što trebaš napraviti je dobro zapakirati artikle koje vraćaš, a to možeš tako da ih vratiš u istoj ambalaži. Paket ne treba adresirati, jer u paketu šaljemo novu naljepnicu za povrat.
Važno je znati da artikli koje vraćaš ne smiju biti nošeni, prani niti oštećeni, jer ih nećemo moći prihvatiti. Rok za zamjenu je 30 dana, a zamjenu možeš napravitii u Cute buticima u Ilici 49 i Hondlovoj 2.“

Posebna znanja i vještine: odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
Prednost imaju studenti anglistike (počevši od viših godina) ili osobe s važećim certifikatima.

Radno vrijeme: prijevod je relativno hitan, ali radno vrijeme je fleskibilno, dogovorit ćemo rok isporuke prijevoda.
Ostale napomene i uvjeti: student anglistike ili certificirani student prevoditelj

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis mailom na studenti@cute.hr s naslovom: „PRIJEVOD HRV-ENG, Vaše ime“