Zaboravili ste lozinku?
Garden city d.o.o.

Pomoćni poslovi u restoranu, pomoćni poslovi kuhinji, pomoćna prodavačica u dućanu zdrave hrane

Zagreb
Ostalo
posao@juicebox.hr
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.):  svakodnevni topli gablec

Opis posla:  u restoranu: apserviranje stolova, poliranje bešteka, povremena komunikacija sa gostima, praćenje Glovo I Bolt narudžbi I pakiranje,   u kuhinji: pranje suđa, čišćenje voća I povrća;  u trgovini : slaganje robe na policu, popisivanje robe za narudžbu, rad na blagajni, komunikacija sa kupcima, dobavljačima i  dostavljačima

Posebna znanja i vještine:   engleski jezik , informatička pismenost, snalažljivost, proaktivnost, želja za stjecanjem radnog iskustva, odgovornost, pozitivan stav.

Radno vrijeme:  prema dogovoru , može se raditiI 3 sata,  4 sata,ili 7 sati dnevno

Ostale napomene i uvjeti:  subota, nedjelja, blagdani slobodni

Način i kontakt za prijavu studenata:    telefon 099/4929-215 ili mailom na posao@juicebox.hr