Zaboravili ste lozinku?
Angla d.o.o.

Nastavnik/ca engleskog i/ili njemačkog jezika (m/ž)

Zagreb
Ostalo
S ciljem unaprjeđenja poslovanja, želimo naš tim obogatiti novim kolegom ili kolegicom na radnom mjestu:

Podaci o radnom mjestu:
- početak rada: veljača 2021.
- radno vrijeme: popodnevni i večernji termini prema rasporedu
- mjesto obavljanja posla: Zagreb, Kvaternikov trg
- početni honorar: 60,00 kn/ školski sat

Opis posla:
- priprema i izvođenje nastave stranog jezika
- priprema i provođenje pisanih i usmenih ispita
- testiranje razine znanja polaznika
- administriranje nastave
- pohađanje internih i eksternih edukacija

Uvjeti zaposlenja:
- 4. i 5. godina diplomskog studija/apsolventura anglistike i/ili germanistike nastavničkog smjera ili
  učiteljskog fakulteta s pojačanim jezičnim programom
- položeni metodički predmeti
- poželjno iskustvo u školama stranih jezika i/ili nastavi
- komunikativna, vedra i kreativna osoba spremna za stalno usavršavanje i timski rad
- dugoročnost suradnje

Poželjne osobne i profesionalne vještine:
- razvijene organizacijske i prezentacijske vještine
- fleksibilnost u rasporedu radnog vremena i spremnost na kasnije zaposlenje
- motiviranost na rad, marljivost, odgovornost, ljubaznost u odnosu prema klijentu, profesionalnost

Što nudimo:
- ugodnu i poticajnu atmosferu u mladom i dinamičnom kolektivu
- dobar i redovit honorar
- stalnu podršku i pomoć u radu
- mogućnost razvoja kreativnih potencijala; zaposlenje

Prijave i selekcijski postupak:
Prijaviti se možete slanjem životopisa i motivacijskog pisma najkasnije do 20.12.2020. Nepotpune, neozbiljne i zakašnjele prijave neće biti uzete na razmatranje. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju sve navedene uvjete neće biti uzete na razmatranje.

Novi suradnik bit će izabran putem selekcijskog postupka koji će uključivati provjeru životopisa i motivacijskog pisma, provjeru stručnih kompetencija i intervju.