Zaboravili ste lozinku?
Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom „Mali princ“

Logoped/ica - Radna terapija - u Ivanić gradu

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Ivanić Grad
Skrb i socijalne usluge
nives.mikulic@mali-princ.hr
Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom Mali princ traži apsolventa/icu logopedije i studenta/icu radne terapije.

Naručitelj (poslodavac): Udruga roditelja djece i osoba s invaliditetom „Mali princ“

Šifra ili OIB naručitelja: 319759 (šifra) 84424654612

Vrsta posla: Apsolvent/ica logopedije

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ivanić-Grad, Savska 33 A

Početak i očekivano trajanje posla: odmah.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00 kn

Opis posla: Pružanje usluga individualne logopedske terapije u radu s djecom s teškoćama u razvoju.

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme (prijepodne ili popodne)

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je dostaviti motivacijsko pismo, životopis i potvrdu o nekažnjavanju

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom: nives.mikulic@mali-princ.hr , telefonom: 091/2829 029

Vrsta posla: Student/ica radne terapije

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ivanić-Grad, Savska 33 a

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50,00

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putni troškovi djelomično pokriveni

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla: rad s djecom i mladima s teškoćama u razvoju

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme, prijepodne ili popodne (po dogovoru)

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je dostaviti motivacijsko pismo, životopis, potvrdu o nekažnjavanju i potvrdu o studiranju

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom – nives.mikulic@mali-princ.hr, telefonom – 091 2829 029
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI