Zaboravili ste lozinku?
Eurospin Hrvatska d.o.o.

Ispomoć u odjelu financija/računovodstva

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
lucija.colic@eurospin.hr
Vrsta posla: ispomoć u odjelu financija/računovodstva

Mjesto i adresa obavljanja posla: Josipa Lončara 3, 10 090, Jankomir

Početak i očekivano trajanje posla: početak rada 1.2., na dugoročni period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: - sortiranje/zaprimanje pošte, lociranje pošte po odjelima, knjiženje ulaznih računa u SAP-u, usklada dobavljača, unos otpremnica, skeniranje, odgovaranje te različiti administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine: prethodno iskustvo na sličnim pozicijama, odgovornost, pouzdanost; vozačka dozvola B (zbog selidbe ureda pri čemu su putni troškovi podmireni)

Radno vrijeme: po dogovoru i potrebi, minimalno 3x tjedno po 5h (postoji mogućnost povećavanja satnice na puno radno vrijeme)

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti ekonomije (apsolventi i studenti završne godine)

Način i kontakt za prijavu studenata: lucija.colic@eurospin.hr, mail nasloviti STUD. POSAO RAČUNOVODSTVO