Zaboravili ste lozinku?
DITDOT d.o.o.

C# .NET developer (m/ž)

Zagreb
IT poslovi
ekaterina@ditdot.hr
DITDOT traži C# .NET developera koji će upotpuniti naš back-end tim, u našem uredu u Zagrebu ili remote.

Mi smo agencija za razvoj digitalnih proizvoda. Dizajniramo i razvijamo softver po mjeri za domaće i inozemne klijente.  Uz to, radimo i na vlastitim, in-house projektima. Blisko surađujemo, dijelimo znanje, izbjegavamo mikromenadžment, a od svojih suradnika očekujemo temeljit pristup svakodnevnim izazovima te želju za učenjem.

Željeli bismo nastaviti rasti i tražimo motivirano pojačanje za naš tim. Ako ti opis posla zvuči kao tvoj budući posao, veselimo se tvojoj prijavi.

Opis posla:
•	Sudjelovanje u svim aspektima razvoja novih C# .NET aplikacija
•	Sudjelovanje u održavanju postojećih aplikacija
•	Timski rad, ali i samostalan rad uz preuzimanje inicijative i odgovornosti

Što nudimo:
•	Stjecanje iskustva na zanimljivim projektima
•	Mentoriranje i učenje od iskusnih stručnjaka
•	Fleksibilno radno vrijeme prilagođeno studentskim obavezama
•	Remote način rada

Potrebna znanja i vještine:
•	Poznavanje C# programskog jezika i .NET frameworka
•	Poznavanje relacijskih baza podataka (SQL)
•	Poznavanje praksi i principa razvoja softvera
•	Dobro vladanje engleskim i hrvatskim jezikom

Više informacija o radnom mjestu i link za prijavu nalaze se na našim stranicama - https://www.ditdot.hr/posao/student-net-developer. Prijavi se, dođi na razgovor i pridruži nam se!

← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI