Zaboravili ste lozinku?
Orbico d.o.o.

Asistent/ica za grafički dizajn

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
Radno mjesto (vrsta posla): Asistent za grafički dizajn (Beauty kategorija)

Opis posla:

Pomaže pri pripremi vizuala za različite tipove kampanja / prilagodba po dimenzijama i kanalima na temelju glavnog vizuala pripremljenog od strane grafičkog dizajnera
priprema materijala za web – fotografija proizvoda
Posebna znanja i vještine:

završne godine Grafičkog fakulteta
znanje engleskog jezika
znanje MS Office
rad u Adobe Photoshop Design, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign
točnost, preciznost, odgovornost i pouzdanost
komunikativnost
sposobnost rješavanja izazova

Mjesto rada: Koranska 16, Zagreb

Predviđen period rada: Od 15.01.2022.

Radno vrijeme: 9:00 do 17:00 sati,  od ponedjeljka do petka (40 sati tjedno)

Naknada po satu / plaća: 31 kn/sat

Ostale napomene i uvjeti: početak rada od 15.1.20222.

Način i kontakt za prijavu studenata: slanje životopisa na link za prijavu