Zaboravili ste lozinku?
KupiMe.hr (Sigurna ponuda d.o.o.)

Asistent/ica u marketingu i prodaji

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
poslovi@kupime.hr
KupiMe.hr uspješno posluje od 2010. godine i do ovog trenutka se visoko pozicionirao među vodećim stranicama ovog tipa u Hrvatskoj i kao lider među stranicama u Srbiji. Svakoga dana nudimo privlačne i vrlo povoljne ponude usluga uz popuste do čak 90%. Wellness, spa i fitness centri, saloni ljepote, kulturni i sportski događaji, koncerti, edukacije su neke od raznih usluga na koje korisnici KupiMe ostvaruju visoke popuste putem kupona. Od ove godine KupiMe.hr ima i svoj webshop na kojem kupci mogu pronaći raznolike proizvode po pristupačnim cijenama!

Tražimo komunikativnu i motiviranu osobu s organizacijskim iskustvom koja će biti zadužena za održavanje postojećih kategorija  i komunikaciju na društvenim mrežama.

Opis posla:

kategorizacija i uvrštavanje novih proizvoda
praćenje analitike društvenih mreža i web stranice
koordinacija objava za društvene mreže
koordinacija izrada marketinških materijala
tjedno slanje newslettera
ostali administrativni poslovi

Što očekujemo:

odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
analitična i proaktivna osoba
pozitivan i timski duh

Što nudimo:

ugodna radna atmosfera
poticajno radno okruženje
mogućnost napredovanja i usavršavanja
rad u mladom i motivacijskom timu

Prednosti:

poznavanje rada društvenih mreža
poznavanje nekog od programa Mailchimp,Mailigen,Postmark
rad na e-commerce projektu
poznavanje excela

Radno vrijeme: 8-16h, po dogovoru

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis s napomenom ''Asistent u marketingu i prodaji“ na poslovi@kupime.hr