Zaboravili ste lozinku?
Transcom Worldwide d.o.o.

Agenti/ice u službi za korisnike na njemačkom jeziku

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
Transcom Worldwide d.o.o. traži agente/ice u korisničkoj podršci na njemačkom jeziku

Vrsta posla: Agent u korisničkoj podršci na njemačkom jeziku – Zagreb (m/ž)
Mjesto obavljanja posla: Radnička cesta 39 (centar 2000), Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: lipanj 2020.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 kn/h

Opis posla: Jesi li komunikativan/a, strpljiv/a i entuzijastičan/a te imaš iskustvo u prodaji?
Privlači te dinamika i pomisao na rad u međunarodnom okruženju?
Ako možeš potvrdno odgovoriti na ova pitanja, sada je prava prilika da se prijaviš za posao kod nas!

Kako ti se sviđa pomisao na posao vezan uz financijski sektor u međunarodnom okruženju?
S ponosom možemo predstaviti naše novo partnerstvo s jednom od najuspješnijih tvrtki koje posluju u domeni digitalnih plaćanja u Europi! Ako se pridružiš našem timu na ovom novom projektu, imat ćeš mogućnost iskusiti rad u modernoj korisničkoj podršci, koja je puno više od toga, i naučiti nešto novo o trendovima u suvremenim oblicima plaćanja.

Tvoje odgovornosti bile bi sljedeće: pružanje korisničke podrške telefonskim putem te putem kanala pisane komunikacije (e-mail, chat i sl.), komunikacija s korisnicima na njemačkom jeziku, upiti korisnika mogu biti raznovrsni, ali su najčešće vezani uz: općenita pitanja ili pritužbe vezane uz ugovore, račune ili transakcije, promjenu korisničkih podataka ili podataka na ugovoru, raskide ugovora, povrat opreme.

Posebna znanja i vještine: njemački jezik: razina C1 u pisanju i govoru (napredni i samostalni korisnik), iskustvo rada u korisničkoj podršci ili u bankarskom sektoru je prednost, dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu je prednost, osnovno korištenje MS Office paketa, brzina i točnost u tipkanju, izvrsne komunikacijske i interakcijske vještine, učinkovita pisana i usmena komunikacija, samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost.

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 do 18:00 sati (mogućnost fleksibilne satnice)

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Svi kandidati koji se odluče pridružiti našem timu ostvarit će bonus dobrodošlice u iznosu od 3500 kn neto, kombiniran na prvoj i trećoj plaći. Očekuje te i plaćena obuka, mogućnost rezervacije parkirnog mjesta u neposrednoj blizini ureda, mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u međunarodnom okruženju, ugodna radna atmosfera s izraženim prijateljskim duhom među kolegama, učenje novih vještina, potpuno opremljena kuhinja i prostorija za odmor (Relax room), bonusi za preporuku novih djelatnika u iznosu do 1500 kn (ovisno o projektu).

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave putem linka: https:/transcomcroatia.recruitee.com/o/agent-u-korisnickoj-podrsci-na-njemackom-jeziku-zagreb-mz/c/new