Zaboravili ste lozinku?
Telemach Hrvatska d.o.o.

Administrativni poslovi (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
Uprava Telemach Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove u Odjelu za upravljanje uređajima

Poslodavac: Telemach Hrvatska d.o.o.

Mjesto rada:

-          Telemach Hrvatska d.o.o. ured Zagreb – Ulica Josipa Marohnića 1, City Plaza

Predviđen vremenski period rada: 01.02.2022. – 31.03.2023.

Očekivani početak rada: odmah

Cijena sata: 30kn neto

Opis posla:

Administrativni poslovi

Vođenje evidencije uređaja u bazi
Usporedba i analiza cijena konkurencije
Komunikacija s prodajnim mjestima
Slanje stanja skladišta
Ostali administrativni poslovi
SAP operativni poslovi
Uvjeti:

-          ugodna, komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba, srdačna u komunikaciji s ljudima

-          dostupna/dostupan za rad od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00

Nudimo:

-          ugodnu radnu atmosferu, stimulativna primanja.

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem linka za prijavu najkasnije do srijede, 31.01.2022. U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.