Zaboravili ste lozinku?
Lidl Hrvatska d.o.o. k.d.

Administrativni poslovi

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
Lidl Hrvatska d.o.o. k.d.  traži studenta/icu građevinskog ili tehničkog usmjerenja

Mjesto obavljanja posla: Velika Gorica
Početak i očekivano trajanje posla: početkom srpnja, a ovo radno mjesto tražimo osobu na minimalno godinu dana.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Satnica za navedeni posao u periodu od ponedjeljka do petka je 27 kn/sat

Opis posla:
• aktivna pomoć voditelju građevinskih projekata u svakodnevnim poslovima
• pomoć u narudžbama i obradi dokumentacije u različitim fazama: natječaj, ponuda, ugovaranje i izvođenje
• komunikacija sa sudionicima u gradnji
• zaprimanje i obrada upita internih korisnika
• arhiviranje dokumenata

Posebna znanja i vještine:
• viša godina studija ili apsolvent tehničkog usmjerenja
• mogućnost rada  barem godinu dana te minimalno 3 dana u tjednu
• izvrsno znanje MS Office paketa
• poznavanje rada u AutoCad-u
• pedantnost u poslu, točnost i brzina
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije je prednost
• poznavanje njemačkog jezika je prednost
Radno vrijeme: ponedjeljak – petak, minimalno 20 sati tjedno

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:
Kada počnete raditi kod nas, niste prepušteni sami sebi: proći ćete kroz strukturirano uvodno školovanje po principu učenja kroz rad u pozitivnoj i podržavajućoj radnoj okolini. Osim toga, kod nas imate velike mogućnosti zaposlenja nakon diplome i daljnjeg razvoja karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju!

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 14.6.2020. putem linka: https://jobs.lidl.com/code_cui?HR-016078