Zaboravili ste lozinku?
Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja

Administrativni poslovi

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
martina.golubic@ncvvo.hr
Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagrebački velesajam, paviljon 8 i 8a, Avenija Dubrovnik 15, 10020, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 09.06.2020. do 10.07.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: slaganje ispitnih materijala

Posebna znanja i vještine: rad na računalu

Radno vrijeme: 8 satno radno vrijeme po potrebi i 10 satno radno vrijeme

Ostale napomene i uvjeti: Životopise slati na kontakt e-mail adresu do 05.06.2020. Ne mogu raditi studenti koji imaju pristupnika na državnoj maturi u krvnom srodstvu u uspravnoj liniji (roditelji, dijete, unučad) ili krvnog  srodnika u pobočnoj liniji zaključno do 4. stupnja (brat, sestra, nećaka, nećakinju, bratića, sestričnu i dr.), bračnog ili izvanbračnog druga, posvojenika, pastorčad u školskoj godini 2019./2020. Prednost u zapošljavanju imaju studenti koji mogu raditi puno radno vrijeme.

Način i kontakt za prijavu studenata: martina.golubic@ncvvo.hr